• Новак
DEKANYM Автомобил Осигурувачи Асортиман Комплет -180 Парчиња Јасно Бел Марк Осигурач за Полнење - Standard & Мини Автомобилската Осигурувачи ATC set-5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A - Коло ?

DEKANYM Автомобил Осигурувачи Асортиман Комплет -180 Парчиња Јасно Бел Марк Осигурач за Полнење - Standard

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Dekanym Автоматски осигурувачи Асортиман Комплет е совршен за заштита на возило жици и електрична опрема. ✅ Автомобилската Замена Осигурувачи Прават Лесно! - Сме подготвени за вас 1 осигурач puller така што ние ги направивме на местото на спојување многу полесно.Ова коло тестер ќе ви заштеди време и да се забрза работата, како совршен автомобил осигурач за полнење.5 A/ 10 A/ 15 A/ 20 A/ 25 A/ 30 A/ 35 A/ 40 A (10 парчиња од секој модел); плус 1 Осигурач Puller и 1 Коло тестер - 6 V/24 V DC - 24 V AC.5 засилувач, 10 засилувач, 15 amp, 20 засилувач, 25 засилувач, 30 засилувач, 35 засилувач, 40 amp - 10 парчиња – 90 вкупно 180 парчиња на најдобар квалитет fuses1 Коло тестер 6/V24 V DC - 24 V AC - Led за идентификување на конекции плус кабел и clamp1 Осигурач Puller - Безбедноста на прво место за вас!Квалитет на производи во најдобро се цени, тоа е нашиот метод!. ✅ Стандард Мини Осигурувачи Асортиман за Полнење да ја Добиете Вашата Работа! - Amperage рејтинг од 5 A да 40 A сите од суштинско значење за секој Американски домаќинството поседува повеќе од еден автомобил.5 A/ 10 A/ 15 A/ 20 A/ 25 A/ 30 A/ 35 A/ 40 A (10 парчиња од секој модел); Мини осигурувачи 90 компјутери : 5 A/ 7.Тестер 6 V/24 V DC - 24 V AC.Не трошете време со овој аспект, да се фокусираат на она што е навистина важно за вас.Колото тестер ќе ви заштеди време и да се забрза работата, совршен за автомобилската употреба. ✅ Лесна Идентификација, Лесен за Употреба - Нашите сечилото осигурувачи се јасно бели означени со amperage и кодирана за лесна идентификација. ✅ Безбедноста На Прво Место!Без Паника со Нашите Коло Тестер - За идентификување на врските само ги користат нашите осигурач автомобилскиот тестер за полнење.Сијалица во справи со покажува кога коло е добро.Имајте една кутија на осигурувачот во автомобил, само во случај.Dekanym сечилото осигурувачи направени од премиум материјали, брзи и прецизни спојување тековната да се заштити вашиот автомобил од прекумерна current Our пакет содржи : - Мини осигурувачи, бели ознаки : 5 засилувач,7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат