• Новак
Шетач Организатор Оксфорд Ткаенина Материјал Сосема Нов за Организирање на Бебето Закуски

Шетач Организатор Оксфорд Ткаенина Материјал Сосема Нов за Организирање на Бебето Закуски

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Прикачување на шетач се справува со 4 кука и јамка затворање ремени кои ќе ви овозможи да го одржи во тесна позиција и исто така брзо и лесно, прилагодливи дизајн ви овозможува да се користи за скоро секоја шетач.Свитлива, лесен за употреба и чиста.Погоден за лесно да ги организирате и складирање на вашето бебе закуски, пелени, играчки, sippy чаши, и вашиот клуч, телефон, пијалок, итн.Практично складирање организатор : центар за замрзнување џеб за чување на вашите лични предмети.Назад долго zippered џеб за чување на пелени, мали играчки и други бебе-се грижат работи.Две пијат носители за родител купот/бебе шише/пијалоци.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, кој е лесен, силен и издржлив. 1. Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, кој е лесен, силен и издржлив.2. Практично складирање организатор : центар за замрзнување џеб за чување на вашите лични предмети.Назад долго zippered џеб за чување на пелени, мали играчки и други бебе-се грижат работи.Две пијат носители за родител купот/бебе шише/пијалоци.3. Прикачување на шетач се справува со 4 кука и јамка затворање ремени кои ќе ви овозможи да го одржи во тесна позиција и исто така да го отстраните брзо и лесно, прилагодлив дизајн ви овозможува да се користи за скоро секоја шетач. 4. Погоден за лесно да ги организирате и складирање на вашето бебе закуски, пелени, играчки, sippy чаши, и вашиот клуч, телефон, пијалок, итн. 5. Свитлива, лесен за употреба и чиста.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Material:
Oxford Fabric
Color:
As Pictures Shown
Size:
approx.36*12*13cm/14.2*4.7*5.1in(L*W*H)
Weight:
Approx.100g/3.5oz
   :
Package list:
 
1 * Baby Stroller Organizer :

Со стоката дадена додека купуваат

непослушен Луси Не се Лизга Универзална Бебе Шетач Организатор Торба со Пелена Складирање Водоотпорен Џебови

Не патентите, ние може да се работи со една рака.Ние лесно може да се обеси на вашиот шетач или креветчет�

DEN 479.76

Виси Патување Toiletry Торба,Бебе животни мрзливост расадник изолирани лесна шема сликарство,Козметички сочинуваат

✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Soft & поместена ткаенина, сигурен патентите и лепенка, секој детал е delicately направени,

DEN 287.76