• Новак
Гроздобер Руно Ќебе Кревет Фрли Големина 60x80 инчен - на Ќерка Ми - Најдобар Подарок за Роденден на Мајка ми Татко ми Сопруга, Сопруг Мажи Жени Деца Божиќ Годишнината -

Гроздобер Руно Ќебе Кревет Фрли Големина 60x80 инчен - на Ќерка Ми - Најдобар Подарок за Роденден на Мајка

DEN 1655.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОИЗВОДСТВО & ДИЗАЈНИ : Сите наши јоргани се произведени и испорачани од нашата фабрика во сад, со најдобар квалитет.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашата руно ќебиња сите функција премиум велур 100% полиестер печати за убава боја и вистина, издржливи.На долната страна на пријатна ќебе е направен од супер мек руно ткаенина за да се задржи топло и удобно, совршен за целата година.ДВЕТЕ ФУНКЦИОНАЛНА И ДЕКОРАТИВНИ : Погодна за отворен оброци во парк, во автомобил, релаксирачки на троседот, каучот, дома ѕид декорација или стилски кревет листови.Како дел од вашата постелнина поставени на вашиот кревет или за време на читањето, уживајте во среќно семејство време додека гледате вашите омилени ТВ емисии.КАКО ДА се ИСЧИСТИ : Миење посебно во ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Тоа е подобро да се мијат ќебиња во мрежа перење торба.Ултра-меки полиестер ткаенини суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.ПОГОДЕН ЗА ПРАЗНИЦИ : Ова е единствена сентиментални подароци за некои посебни прилики како што се Роденден, Божиќ, Матура, Свадба Годишнината, Благодарност, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, денот на Таткото, на Мајката Ден, итн.Се користи за да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за пикник и кампување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BIGCARJOB Жените Нап Ќебе со Розова Пеперутки Дизајн,Реверзибилна Ултра Мека Бела Обвивка Полиестер Утешителот,Лето

【Пет Големина】ПЕТ Големина и ДВЕ Обвивка(Црно / Бели) за да choose.Small(45.3x51.2inches)Kids;Medium(55.1x59inches)Teens;Large(74.8x84.6inche

DEN 892.80

Симпатична Цвет Печурки Печатени Ватенка, Естетски Цртан филм Печурки Ватенка Ќебе за Тинејџер, Удобно Ботанички

Мека Ткаенина : Дизајнирани да имаат идеална тежина, надворешниот слој на ватенка е направен од дише мек

DEN 647.76

Микрофибер Фланелен боксери Фрлиле Ќебе Бејзбол, Американски САД Знаме Супер Мека Атмосфера Лесни Летни Ватенка

широко се користи Тоа е погоден за семејството места и обезбедува повеќето удобно се грижи за вашето се�

DEN 983.76

Аниме Шупливи Витез Мека Атмосфера Луксузни Ќебе клима уред Ватенка Топло за цела Сезона Ќебе за Деца Тинејџер

Мека Столица, Троседот, Кревет, Farmhouse И Дома Декор.Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Пикник Ќебе, Фитн�

DEN 1065.60

DIAOD Лето Кул Ватенка Дома Постелнина Лист Новородените Деца Утешителот Климатизација Ќебе (Боја : Сина, Големина

Мека, Топло, Удобно, Дише.Одговараат Сезона : Пролет, Есен, Лето и Зима.Меки и Удобни се Прилагодите.Мие, С�

DEN 4306.80