• Новак
LIOOBO 5 Групи на Анти Брусење Заби Покрие Moldable Стоматолошки Ноќ Guard Заби Маска

LIOOBO 5 Групи на Анти Брусење Заби Покрие Moldable Стоматолошки Ноќ Guard Заби Маска

DEN 477.36

Достапност
Достапно за нарачка

ЕВА.Нашите производи се направени на безбедно материјали, добро конструирани, и удобно да го користите секој ден.Ако clench или дробење на забите и сакаме да ги заштитиме нашите залак чувари се во право за вас.Соодветна големина и лесен, овој стоматолошки guard е удобен за носење, нема да ви донесе никаква нелагодност.Тоа може да се користи и како подарок да ги испратите на вашите пријатели или семејството, кои имаат bruxism, и тие ќе треба тоа.Тоа нема да им наштети на вашите непца и усни, ниту пак ќе предизвика болка и непријатност.Description Our заби е совршен за заби мелење, на атлетик стоматолошки стража и заби белење на послужавник.Дали сте вие, млади или возрасни ако clench или дробење на забите и сакаме да ги заштитиме нашите залак чувари се во право за вас.погоден за вас да се користи во ноќен живот, нашите заби е совршен производ за вас.Карактеристики-Материјал : ЕВА-Имајте на ум : Погоден за возрасни користење на Нашите производи се направени на безбедно материјали, добро конструирани, и удобно да го користите секој ден.-Ако clench или дробење на забите и сакаме да ги заштитиме нашите залак чувари се во право за вас.-Соодветна големина и лесен, овој стоматолошки guard е удобен за носење, нема да ви донесе никаква нелагодност.-Тоа може да се користи и како подарок да ги испратите на вашите пријатели или семејството, кои имаат bruxism, и тие ќе треба тоа.-Тоа нема да им наштети на вашите непца и усни, ниту пак ќе предизвика болка и непријатност.Пакет Including5 x Стоматолошки Guards5 x Чување на Кутии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат