• Новак
IKAXIYO Силикони Козметички Заби Покрие - Природна Сенка Удобно Слобода да Насмевка Лажни Заби Покритие за Танц Сала, Банкет, Матурска, Секојдневниот Живот Пониски

IKAXIYO Силикони Козметички Заби Покрие - Природна Сенка Удобно Слобода да Насмевка Лажни Заби Покритие за

DEN 402.48

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа привремена заби покрие доаѓа во природни бои и форми, кои го прават тоа удобен за носење, и го прави тешко да се каже дека сте облечени во протези кога сте насмеани.Тоа е овој привремен заби покрие функции кои ви помагаат да се скрие nicks, дамките и прекини во забите, што ќе ви овозможи да насмевка самоуверено во другите во секоја ситуација.Постојат два стилови за да изберете од : Горна, Долна.Тоа е направен од силикон и PP, тоа може да се користи за долго време.Тоа е погоден за танц сала, партија, датум и дома.Опис : Тоа е овој привремен заби покрие функции кои ви помагаат да се скрие nicks, дамките и прекини во забите, што ќе ви овозможи да насмевка самоуверено во другите во секоја ситуација.Оваа привремена заби покрие доаѓа во природни бои и форми, кои го прават тоа удобен за носење, и го прави тешко да се каже дека сте облечени во протези кога сте насмеани.Тоа е направен од силикон и PP, тоа може да се користи за долго време.Постојат два стилови за да изберете од : Горна, Lower It е погодна за танц сала, партија, датум и дома.Точка Име : Лажен Teeth Material : Силикони,PPFeatures : Мулти-Цел, Мазна Површина, Природни Shade Size Детали : Должина : 7cm/2.76" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Лажни Заби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Позлата на Забите се Подготвуваат Шупливи Врвот Дното на Забите Стоматолошки Клип Хип Заби, Протези за забава

Пакет Листа : 1 x Заби Brace1 x Цврстина Wax1 x Tweezers1 x Прирачник Ако обликувањето ефект не е добар, може да го пов�

DEN 528.96

GDYJP Фасети Заби Привремен Протези за Заби Инстант Заби Врвот и на Дното Фасети Snap на Удобност Протези (Големина

Ви благодариме!2.ние ви обезбеди еден пар на забот на врвот можете да ги користите лесно,тие ќе се распуш�

DEN 362.40