• Новак
ПРЕДУПРЕДУВААТ 102651 Еп Трага Опрема: Медиум се Тркалаат Кафез/Бар Цилиндар Складирање Торба

ПРЕДУПРЕДУВААТ 102651 Еп Трага Опрема: Медиум се Тркалаат Кафез/Бар Цилиндар Складирање Торба

DEN 846.24

Достапност
Достапно за нарачка

Медиум цилиндар складирање торба; Придава на рол-бар со тешки-должност најлон ремени.Удобно и безбедно додава повеќе простор за вашето возило.Изграден е тешко со морски-одделение винил, премија патентите, ремени, и ткаенини.Времето отпорни, УВ-стабилна кеси помогне да се заштити крик од елементи.Совршен за камиони, Џипови, ЏИП, или Несакани x Страни.Големина : Медиум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат