• Новак
HUIHUIBAO 400 Парчиња Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Мала Завртка Око Pin за Накит DIY Занаети Правење на Домашен Божиќ Украси, 3 Различни Големини

HUIHUIBAO 400 Парчиња Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Мала Завртка Око Pin за Накит DIY Занаети Правење на

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, не е лесно да се оксидираат и губење на бојата, цврсти и издржливи.КОЛИЧИНА : 400 Парчиња завртка око игли може да се стави да се користи различни, доволно за да се задоволат вашите потреби.ГОЛЕМИНА : Мала завртка око иглички 3 големини вклучуваат 200 парчиња 4 х 8мм око игли, 100 парчиња 5 x 10мм око игли, 100 парчиња 6 x 12.2 mm око игли, заеднички големина состанок најчесто работат потреби.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Секоја мала завртка око иглички има тркалезна дупка на врвот(4 х 8мм дупка со дијаметар е 1.9 mm, 5 x 10мм дупка со дијаметар е 2.5 mm, 6 x 12.2 mm дупка со дијаметар е 3.5 mm), го постави на бисер, смола накит или други предмети и потоа да помине преку јаже да се направи белегзија или ѓердан.ШИРОКА ПРИМЕНА : Завртки очите Голема кука за DIY Божиќ украси, рачно направена накит, ѓердани, белегзии, обетки, corks шишиња, дрво тагови и други дрво занаети.Големина : 3 Димензии(4x8mm, 5x10mm, 6x12.2mm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат