• Новак
LIMEI-ЗЕН Бања Суета Осветлени Огледала Шминка Огледало Монтира на Ѕид Огледало Шминка 7x Зголемување 8 двострани Вртливата Продолжи Бања Огледалото за Бричење Оглед?

LIMEI-ЗЕН Бања Суета Осветлени Огледала Шминка Огледало Монтира на Ѕид Огледало Шминка 7x Зголемување 8 двострани

DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

√Грижа инструкции : Ги чисти со мека крпа.Не користете абразивни средства за чистење, 360-степен ротација - Со патентирана 360-степен ротари ротација дизајн, може да се прилагоди на лупа да го секој агол, за лесно прегледување. √ Двострано LED илуминатор за севкупна изгледа или 7x лупа, совршен за реално прикажување и шминка апликации.Кога ќе се направи до шминка растојание од 3 инчи. √На елегантни и хармоничен дизајн надополнува овој внатрешни работи со сите ентериери, додавајќи сјај на вашата бања или спалната соба, со пригоден двострано зголемена огледалото за бричење или шминка. √Постои адаптер приклучок и батерија преграда на дното на огледало, па можете да изберете било кој начин да моќта на огледалото.Нашата компанија има добра гаранција за квалитет систем и по-продажбата на услугата систем.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи вашата цел.Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Име : LED пополнете светлината mirror HD сребро mirror Color : светла silver Weight : 1500kg Mirror : 1 : 1 HD mirrort 7x magnifying Material : нерѓосувачки челик galvanized Will се реализира во 7-21 бизнис days If чекањето уште не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ако сте го купиле овој product Will биде доставен во рок од 7-21 бизнис days If чекањето уште не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас во времето.Карактеристики : отпорен на Корозија, нема рѓа,Влага доказ,Солиден и издржливи,Стилски и едноставна,Убава и elegant Applicable подароци прилики : празник прослави, родендени, деловни подароци, свадби, friends Our компанија има добра гаранција за квалитет систем и по-продажбата на услугата систем.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи вашата цел.Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парчиња Сакура во Облик на Автомобил Рака на Рака Задниот Браник Предупредување Прстен Декоративни Автомобил

Пакетот вклучува : можете да ја добиете 4 парчиња на сакура во облик на автомобил рака ремени, што се дово

DEN 263.76

Биг Бен Часовник Лице Полноќ Време Лондон Ѕид Врамени Огледало Дома Печатени Дизајн Љубител На Уметноста Оркестарот

Врамени Оркестарот Огледало Оригиналниот Декорација на Вашиот Дом.Ѕидот Монтирани и Самостојна Заста

DEN 815.76