• Новак
KONGZIR Бања Огледало Козметички Огледало 360 сте; Двострано Ротација Континентална HD Десктоп Огледало Принцеза Огледало Преносни Патување Огледало

KONGZIR Бања Огледало Козметички Огледало 360 сте; Двострано Ротација Континентална HD Десктоп Огледало Принцеза

DEN 1929.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал изглед Висок квалитет на метална рамка, мулти-слој позлата изглед, мазна рѓа-доказ, врежан шема, убаво, долг животен век.Огледало површина Ултра јасно огледало плоча која ги одразува на целокупниот изглед на вашето лице навистина и јасно, совршен за шминка, носење контактни леќи, бричење и повеќе, лесно да се носат на вашиот пат.Rotating Double еднострани 360° на ротација-Можете да ја прилагодите зрачењето агол според вашите желби,Спин огледало и агол на било која позиција за да се добие најдобар агол на гледање за различни шминка потреби, можно е да ги видите вашата убавина од различни насоки.Преносни Лесно да се носат , лесни и го прави ова огледало шминка совршен за да се носат со вас да пријател куќи, што секогаш се тука, подготвен да понуди што е чисто и брилијантен средина секогаш кога/каде, театар класа, или било табела може да се претвори во вашата шминка биро!.Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Lurrose Џеб Шминка Огледало Преносни Рака Огледало Виткање Козметички Огледало Кристал за Жените Патување Отворено

Тоа би можело да биде изненадување за да испратите ова како подарок за девојки, жени и, како и професиона

DEN 503.52