• Новак
Супер Кул Креации Лабрадор Куче Стои во Облик на Изработката Ретровизори, Подесување на 10, Многу Бои, Shatterproof Акрил, Млеко, Пакување од 20 x 2cm

Супер Кул Креации Лабрадор Куче Стои во Облик на Изработката Ретровизори, Подесување на 10, Многу Бои, Shatterproof

DEN 184.32

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран рабови.Овие огледала имаат ист рефлексија како стакло огледало.Тоа може да се користи за вез, quilting и картичка за изработката, за да именува неколку.Мерењата се дадени вкупниот обем.Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof, безбедност, детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран рабови.Овие огледала имаат ист рефлексија како стакло огледало и може да се користи за вез, quilting и картичка за изработката, за да именува неколку.Секој производ е обезбеден со силно лепило влошки заедно со одредување на инструкции.PVA лепило може да се користи на материјали и ѕидовите.Ако се двоумите ве молиме погледнете ги нашите одредување на инструкции.Мерењата се дадени вкупниот обем.Видливата површина може да биде помал од вкупната големина.Имаме голем број на обоените огледала и цврсти бои, ве молиме, изберете ја од options (опции).Ако ви треба било каква помош или различна големина, форма или боја ве молиме ни e-mail.Сите огледала имаат заштитна маска која треба да биде отстранета пред употреба.ОВА АКРИЛИК ПРОИЗВОД Е ЕКОЛОШКИ & 100% РЕЦИКЛИРААТ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парчиња Сакура во Облик на Автомобил Рака на Рака Задниот Браник Предупредување Прстен Декоративни Автомобил

Пакетот вклучува : можете да ја добиете 4 парчиња на сакура во облик на автомобил рака ремени, што се дово

DEN 263.76

Биг Бен Часовник Лице Полноќ Време Лондон Ѕид Врамени Огледало Дома Печатени Дизајн Љубител На Уметноста Оркестарот

Врамени Оркестарот Огледало Оригиналниот Декорација на Вашиот Дом.Ѕидот Монтирани и Самостојна Заста�

DEN 815.76