• Новак
Board2by Плута Табла Огласна Табла 48 x 36, Црни Алуминиумски Врамени 4x3 Corkboard, Канцеларијата на Одборот за Ѕид Плута, Голем Ѕид Монтирани Известување Pin Одбор со 18 Притисни

Board2by Плута Табла Огласна Табла 48 x 36, Црни Алуминиумски Врамени 4x3 Corkboard, Канцеларијата на Одборот

DEN 491.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мала Тежина : 48 инчи плута табла со 18 притисни игли, опкружен со анти-нула сатен и стабилна алуминиумска рамка, покриени со четири ABS пластика агли, лесен и здрав, загарантирана не да искриват.Силна Само-лекување Способност : Природна плута дебелина 0.47 инчен, високо-квалитетни густа плута, супер лекување способност и repairability, се користи за долго време без дисторзија, не грозен pin дупки, класичен изглед е совршена за презентација и екранот.Лесен за Инсталација : Две инсталација начини, едноставно поставена вертикално или хоризонтално само како ви се допаѓа, доаѓа со 4 ѕид завртки и 4 подлога заедно со водителот покрива, што го прави цврсто монтирани на ѕидовите.Ѕид-Монтирани : Висина на суспензија е слободно да се одлучи, кои користат притисни пиновите да pin белешки, пораки, слики, меморандуми, календари, и налепница, што се користи широко во дом, канцеларија и на факултетот за кодови, состанок, учење, итн.Она што Ќе Добиете : Сите Board2by огласна табла се испраќаат во мулти-слој засилен поместена превозот кутии за максимална заштита, во процесот на примање или користење на производот, ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога имате било какви прашања.Големина : 36"×48".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Раст начин на Размислување Постери Огласна Табла Екранот Поставете Позитивни Изреки Што е Вашиот начин на Размислување

Она Што Ќе Добиете За 13 Парчиња.Секој од 13 постери мерки 12" x 9" .Хартија.Каков е Вашиот начин на Размислув

DEN 239.76