• Новак
XBoard Известување Одбор се Чувствува Сина, 48 x 36 инчи, Алуминиумска Рамка, Ѕид Монтирани Ткаенина Порака Одбор, 10 Шарени Притисни Копчиња Вклучени за Приказ и Презента

XBoard Известување Одбор се Чувствува Сина, 48 x 36 инчи, Алуминиумска Рамка, Ѕид Монтирани Ткаенина Порака

DEN 1269.60

Достапност
Достапно за нарачка

Сино платно површината е лесно да се користи за планирање и организација.Одлично за прикачување белешки, пораки, слики, меморандуми, календари, менија, потсетници.Премиум сет со 10 шарени притисни иглички.Велкро може да се користи за да објавите слики или шарени страници.Висок степен на цврстата алуминиумска рамка е изграден со Најлон агли, без остри или зашилени рабови.Одличен за детска' соба, дома, во канцеларија или на ученичкиот дом.Лесно да се качи на 48" x 36" ткаенина одбор вертикално или хоризонтално со прикачен на монтирање на хардвер.Задоволството на клиентите е загарантирана со 2-годишна гаранција против производителот дефекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Раст начин на Размислување Постери Огласна Табла Екранот Поставете Позитивни Изреки Што е Вашиот начин на Размислување

Она Што Ќе Добиете За 13 Парчиња.Секој од 13 постери мерки 12" x 9" .Хартија.Каков е Вашиот начин на Размислув�

DEN 239.76