• Новак
Emfogo 2-Pack Плута Табла за Ѕид со 16x11Bulletin Одбори Декоративни Слика во Рамка на Екранот Одбор Виси Плута Табла Канцеларија Бела Pin Одбор Визија Одбор за Соба Училиште Кан

Emfogo 2-Pack Плута Табла за Ѕид со 16x11Bulletin Одбори Декоративни Слика во Рамка на Екранот Одбор Виси Плута

DEN 570.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лекување плута за долго време се користи.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН :модерен декор огласна табла е совршен и функционално решение за вашиот pin на белешки и пораки во било која канцеларија, дома или комерцијална средина. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на УСЛУГАТА & Големина : во случај на било каков проблем, или не сте задоволни, ве молиме да ни каже, без двоумење, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, Ние обезбеди подобар квалитет на производот и 100% задоволство на потрошувачите гарантирани за нашите плута табла.ЛЕСНА МОНТАЖА : Ова Виси Плута табла има универзален систем на монтирање, како што може да се закачи вертикално или хоризонтално да се вклопи во вашиот распределени простор.Нашите плута табла е добра опција за да ги покажете вашите идеи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Раст начин на Размислување Постери Огласна Табла Екранот Поставете Позитивни Изреки Што е Вашиот начин на Размислување

Она Што Ќе Добиете За 13 Парчиња.Секој од 13 постери мерки 12" x 9" .Хартија.Каков е Вашиот начин на Размислув�

DEN 239.76