• Новак
Jeiento Жени Тренери Спортски Трчање на Причинско-Патување Одење Рамни Чевли Чипка-up Дише за Дама Тинејџер Девојки

Jeiento Жени Тренери Спортски Трчање на Причинско-Патување Одење Рамни Чевли Чипка-up Дише за Дама Тинејџер

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Големина Совети - Различни брендови на чевли ќе има отстапување во големина на табелата, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата(покаже во главната слика) за да ја изберете вистинската големина.Ова чевли, исто така, има мажи големина,ако треба мажи големина и не може да го најде тоа, ве молиме контактирајте со нас.Материјал - Не се Лизга ЕВА/MD единствена + Дише Воздух Мрежа Горниот.Функција - Дише мрежа горниот нека вашата нога задржи сува,не се лизга единствена,лесни удобен за носење,мода и уникатен печатени Донесе добро расположение на вашите спорт време.Совршени се за внатрешна или надворешна секое одење, трчање, спортски, обука, вежба, тренинг, да се патува.Тоа е одење чевли, патики, трчање, џогирање чевли, спортски сали, работат надвор, вежбање чевли, ткаенина патики, еластичен патики, обука, флексибилни, фитнес, мрежа станови.Jeiento патики ќе биде вашиот најдобар избор.Дали сакате да се кандидира, патување, фитнес, прошетка, на отворено, или сакате да се забавуваат, релаксираат, или да одите на шопинг!.Само изберете го!. 5 B(M) НИ=EU35-Одговара нога должина 22.5 CM=8.85 ИНЧ. 6 B(M) НИ=EU36-Одговара нога должина 23.5 CM=9.25 ИНЧ. 7 B(M) НИ=EU37-Одговара нога должина 24 CM=9.45 ИНЧ. 7.5 B(M) НИ=EU38-Одговара нога должина 24.5 CM=9.65 ИНЧ. 8 B(M) НИ=EU39-Одговара нога должина беа 25,5 CM=10.03 ИНЧ. 8.5 B(M) НИ=EU40-Одговара нога должина 26 CM=10.23 ИНЧ. 9 B(M) НИ=EU41-Одговара нога должина 26.5 CM=10.43 ИНЧ. 10 B(M) НИ=EU42-Одговара нога должина 27.5 CM=10.82 ИНЧ. 10.5 B(M) НИ=EU43-Одговара нога должина 28 CM=11.02 ИНЧ. 11 B(M) НИ=EU44-Одговара нога должина 29 CM=11.41 ИНЧ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Воздушна Перница се Лизга-На Одење Чевли-Ортопедски Дијабетична Одење Чевли Дише со Лак Поддршка Поврзана

Во Рок Од 24 Часа Превозот Надвор.Со мека воздух перница дизајн,за стоење и одење за долго време нема да н

DEN 224.40