• Новак
Спортски Чевли Работи Дише Чевли Патики Атлетик Тенис Спортски Патики За Пешачење Чевли Лесни Спортски Удобни Чевли Мода

Спортски Чевли Работи Дише Чевли Патики Атлетик Тенис Спортски Патики За Пешачење Чевли Лесни Спортски Удобни

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Mesh.Увезени. 1.Високо квалитетен материјал,удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,го подобрува држењето на телото. 2. секојдневен чевли,Еден Чевли,Работни чевли,Не се лизга, лесни, , дише Лесно да се носат Земе off!. 3.стилски дизајн, очите, личност,Ние имаме повеќе големини Боја дизајн за Вас и вашето семејство или љубовник Или пријатели одберете. 4.Погодна за отворен одење,Рекреација,одмор,Свадба,забава и други прилики,боја на кожата здрав и стилски. ⁂⁂⁂Време на испорака : Пратката во рок од 48 часа по плаќањето,Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висок квалитет на услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време преку е-маил.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од работниот ден.За Големина на : Големина : 37 -со НАС на : 6.5-7 -велика БРИТАНИЈА : 4.5 -ЕУ : 36 -CN : 235 - Нога Должина : 23.5 cm/9.3"- Нога широк : 8.5-9cm/3.4-3.5" Големина : 38 -US : 7.5 -велика БРИТАНИЈА : 5 -ЕУ : 37 -CN : 240 - Нога Должина : 24cm/9.5"- Нога широк : 9cm/3.5" Големина : 39 -US : 8 -велика БРИТАНИЈА : 5.5 -ЕУ : 38 -CN : 245 - Нога Должина : 24.5 cm/9.7"- Нога широк : 9-9.5 см/3,5-3.7" Големина : 40 -US : 8.5 -велика БРИТАНИЈА : 6 -ЕУ : 39 -CN : 250 - Нога Должина : 25cm/9.8"- Нога широк : 9.5 cm/3.7" Големина : 7.5 | Боја : Розова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат