• Новак
unitop Мажите Пливање Водови Брз Суво Лето Шарени Плажа Одбор Шорцеви со Поставата

unitop Мажите Пливање Водови Брз Суво Лето Шарени Плажа Одбор Шорцеви со Поставата

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Drawstring затворање.Адвокатско пливаат водови : Направен со брз сува, дише и мека ткаенина за да бидете кул.Еластична корселе со drawstrings.Шарени шарени дизајн го прави шик и модата.Одборот шорцеви со мека мрежа поставата внатре да се обезбеди дополнителна поддршка и да се избегне embrassment.Една страна товар џеб може удобно да се одржи вашата копче, очила за сонце или други мали предмети.Функционална носат за пливање, сурфање, играњето на плажа или базен или други водни спортови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат