• Новак
Billabong Мажите 73 Про Boardshort, 4-Начин на Изведба Водат, 20 Инчи Outseam

Billabong Мажите 73 Про Boardshort, 4-Начин на Изведба Водат, 20 Инчи Outseam

DEN 625.92

Достапност
Достапно за нарачка

90% Полиестер, 10% Elastane.Увезени.Вратоврска затворање.Машина За Миење.ИЗВЕДБА ВОДАТ ТКАЕНИНА : Направен од високи перформанси, четири начин водат ткаенина збогатени со Микро се Одвратат водоотпорен слој за мала тежина и брзо сушење ткаенини; Совршен за сите ваши потреби во и надвор од бранови.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Ова се водат boardshort е изградена со рашири микро-одвратат ткаенина, кој фиксна корселе, размавта товар џеб, и чипка-up лета.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Ова се водат одбор краток доаѓа во редовна вклопуваат со 20 Инчи ousteam, удирање на носителите е коленото.BILLABONG : Магазин нашата колекција на boardshorts, шорцеви, сандали, флип апостолки, tees, дуксери, маици, flannels, детска облека, фармерки, панталони, и заштита од сонце капи.Billabong е лидер во сурфање-инспирирана облека и додатоци за мажи и жени со една едноставна мисија : да се инспирираат младите преку прогресивно surf култура.Ова 73 boardshort карактеристики нашиот потпис 73 сплит обврзувачки детали и scallop полите во 4 начин про водат ткаенина.Тебе мрачно печати дизајн, контраст боја во обврзувачки и корселе, печ џеб на десната страна.Микро се одвратат слој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат