• Новак
Куче Очила Милениче очила за сонце Прилагодливи Виткање Око Носат УВ Заштита Windproof Поларизирани очила за сонце за Кучиња За Над 15 кг

Куче Очила Милениче очила за сонце Прилагодливи Виткање Око Носат УВ Заштита Windproof Поларизирани очила за

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не е убаво малку соочи во рамките на меки пластични рамка и брадата, а главата ремени се произведени од прилагодливи еластична и за безбедноста и општата удобност.Со соодветна леќи, вашиот pooch може да има многу полесно време препознавање на потенцијалните опасности и зачувување на самиот безбеден.Овие сонцето нијанси се соодветни за средни до големи деловни кучешки.На COSOC Куче очила за сонце тежи 35 g и доаѓаат со 28 четириесет и осум cm долги главата лента, плус 1 до 25 cm долги mandible лента. ★30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ ▶ сакаме миленици многу. ★СВИТЛИВА И ДИШЕ▶ рамки се количка, и ги прошируваат носот мост дизајн подобрување на удобност; Рамка дното имаат дише дупки, се отвори за да се спречи пареа и дише.И откако овие очила се едно, да се кладиме дека таму ќе бидат обидите за pawing ги исклучи, гребење нив, или bumping нив во секоја мала работа.Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да ни кажете, ние ќе бидеме секогаш тука да послужи за вас.И тоа е причината зошто е проблематично, силен, издржлив дизајн е многу важно.Очилата се водоотпорни и во исто време заштита од ветер и сонце.Присуството на пена низ леќи обезбедува идеална меч, што би можело да биде многу важно за жива canines.Куче очила не се само слатки, но во прилог корисни и заштита.Тие би можеле да изгледаат безначајни, сепак тие се од витално значење за додаток на вашето домашно милениче може да се докаже да биде корисно во долго услови!Изглед на вашето домашно милениче иднина и зачувување на стандардот на нивните очи, со оклопна деликатни очите од интензивна сонцето.Покрај тоа, рамка вклучува Polyvinyl хлорид материјали, а леќи се пофали на поли-карбонат материјал.Употребата на куче очила за сонце е познат додека шета да куче во сончевиот или преземање на него/неа на искуство во вашето возило.Тие може да ви помогне shield милениче очи од сонце, прашина, и правец. ★ПРИЛАГОДЛИВИ за ДА се ВКЛОПИ во▶ очила за сонце за куче се направени со еластична ремени за главата и брадата, тоа е прилагодлив, може да се прилагоди малку да одговара на домашно милениче лице.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат