• Новак
Yumble Здрави Деца Оброци | Равиоли Тестенини & Органски Брокула | Лесен Ручек за Picky Јадачи | 4-Пакет

Yumble Здрави Деца Оброци | Равиоли Тестенини & Органски Брокула | Лесен Ручек за Picky Јадачи | 4-Пакет

DEN 718.80

Достапност
Достапно за нарачка

Yumble е равиоли тестенини и брокула е брза и здрава замена за типичен спакувани тестенини & глупак јадења и е повелбата член на Yumble е Официјален Picky Јадачи Pleasers Menu (мени)!.Направено од едноставна, здрави рецепти се развива со нутриционисти, вклучувајќи ја и нашата не-сос, сирење равиоли полнети и на регионално ниво извори органски брокула.Секогаш свежи и вкусни, вегетаријанска семејства ќе љубов оваа опција за да се замрзнат зеленчук и пакувани макарони фиде.Оваа равиоли тестенини и брокула е одличен оброк за зафатен ноќи кога сакате нешто повеќе од вашиот типичен microwaveable замрзнати оброци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат