• Новак
Повик За Чорапи Помине Печат Плоча Овошје Тема - Авокадо Јагода Портокал Ананас Грозје Слика Модели Помине Уметност Solon Дизајн Печат Комплет За Нокти Образец Сет

Повик За Чорапи Помине Печат Плоча Овошје Тема - Авокадо Јагода Портокал Ананас Грозје Слика Модели Помине

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овошје Обрасци : овошје печат плочи дизајнирани , уникатен модели Авокадо, Јагода, Портокал, Ананас, Грозје, и така натаму.вие ќе добиете плочи за да се уникатно искуство секојдневно.Различни Избори : Секој нерѓосувачки украде ноктите плоча имаат различни градина обрасци, се подлабоко и preciser резба даде подобро печат ефект, можете да дизајни за да одговараат за повод или фестивал, како Партија, Свадба, Роденден, и така натаму.Слатка Користење на Совет : вие треба кора исклучување сина заштита на филмот пред да го користите, пренос на слика со обновливи помине плочи со јасно желе, и печат на вашите нокти со stamper.Трикот е да се направи movment брзо да се печат на фигура на плоча, со практика вие не може целосно да се направи да работи добро.Тим за поддршка : плочи лесно да го користите и за почетници и искусни помине уметници, Ако имате било каков проблем, само нас контакт.Треба Известување : Поради различни лак квалитет, некои лак не е погоден за печат, plz го изберат правото лак, ако прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper, plz повторно да се обидете или да контактирате со нас, ви Благодариме.Како да го користите : 1. Излупете исклучување сина заштита на филмот и се применуваат база на грб или редовни лак на ноктите пред да ги користат; се Применува лак за да ја саканата слика во чинија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Колекции Сонцето Цвет,5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни,Голем Дијамант Слики Целосна

ПЛОШТАДОТ / КРУГ ЦЕЛОСНА ВЕЖБА ☛ бисери ја покриваат целата слика и да се направи слика повеќе сјај што

DEN 520.80

4 парчиња Quilting Владетел,Пластични Образец рачно изработени Ватенка Шаблони Шестоаголна Форма Шаблони,Транспарентен

Материјал : Транспарентна акрилик материјал кој е многу издржлив и lightprocess, тоа не е лесно да исчезне.Цел

DEN 383.76