• Новак
Sewline Лале Tapestry Игли Крстот Бод, Големина-24, 6-Пакет

Sewline Лале Tapestry Игли Крстот Бод, Големина-24, 6-Пакет

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Што се направени со многу детални прецизност и технологија на обработка.Овие игли се флексибилни и да искриват отпорни со круг совет, што ги прави идеални за tapestry, предиво и крстот бод проекти.Направен во јапонија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Колекции Сонцето Цвет,5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни,Голем Дијамант Слики Целосна

ПЛОШТАДОТ / КРУГ ЦЕЛОСНА ВЕЖБА ☛ бисери ја покриваат целата слика и да се направи слика повеќе сјај што �

DEN 520.80