• Новак
Swyss DIY 5D Дијамант Сликарство,двострано Жена Дијамантски Везови Кристал Сликарство Крстот Бод Комплет Ѕид Уметност Оркестарот 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции Д?

Swyss DIY 5D Дијамант Сликарство,двострано Жена Дијамантски Везови Кристал Сликарство Крстот Бод Комплет Ѕид

DEN 54.96

Достапност
Достапно за нарачка

Информација за производот : ❤️Swyss Целосна Вежба 5 D Дијамант Сликарство.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments. ♫ 5d дијамант сликарство комплет целосна вежба ѕид оркестарот платно дома декор 3 ѕид парче уметност дијамант сликарство зголеми 5d дијамант алатки за сликање дијамант сликарство животни diy дијамант 5 D извезени слики кристал сликарство крстот бод дијамант слика 2 пакет 5d дијамант сликарство волци дијамант слика 4 сезони дома декор decals дијамант сликарство був ѕид оркестарот слон 5d дијамант сликарство mandala дома декор за дневна соба ѕид оркестарот под 20 долари. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.Материјал : Кристал+платно. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.Тоа е само валани платно. ❤️Забелешка : производот не се вклучени рамката. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.Се користи за ентериерно уредување,прецизната изработка, едноставен и дарежлив, може целосно да се покаже личен стил. ❤️Единствена Целосна Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство, Убавина и мода, дизајн, Може да ви помогне да направите вашиот цртеж соба, спална соба и во други места стануваат vivifying. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка. ❤️Материјал : Платно+Дијамант. ❤️Големина : 30x40cm(приближно). Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. ❤️100% сосема нов и висок квалитет. По добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. ♫ дијамант сликарство 5d дијамант сликарство целосна вежба дијамант сликарство додатоци дијамант сликарство колекции за возрасни дома декор ѕид уметност дијамант сликарство 100% комплет целосна дијамант сликарство пеперутка ѕид оркестарот виси дијамант слика 3 парче дијамант сликарство паун дијамант сликарство коњи ѕид оркестарот дневна соба дијамант сликарство 30x30 5 D дијамант сликарство комплет целосна вежба симпатична мачка везови крстот бод уметност занает платно ѕид оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, DIY Полн Круг Вежба Дијамант Уметност Пејзаж,Дијамант Точки Сликите

♥ Применуваат соодветни глина на penpoint, најдеш дел од заштитен филм на платно.ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО ЦЕЛОС�

DEN 1924.80

Крстот Бод Модели Божиќ Порибување за Возрасни, Персоналните Модерна Лесно Смешно Симпатична Жаби, Едноставен

МАТЕРИЈАЛИТЕ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ! ✅ Во РОК од 24 ЧАСА ПО УПЛАТАТА, ЌЕ ДОБИЕТЕ PDF ДАТОТЕКА СО КРСТОТ БОД ШЕМА И д�

DEN 143.76