• Новак
Peppa Свиња Девојки Облека

Peppa Свиња Девојки Облека

DEN 622.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Девојки Peppa Свиња Облекување Gown.Розова облекување gown со сини ленти со везени дизајни на Peppa и најдобар другар Suzy Овци во самовила костими, карактеристики вратоврска половината и големи предни џебови.Заврши ова е печати на Peppa на руно како материјал аспиратор со 3 D уши.Направи спиење забава за вашите малку Peppa Свиња фанатик.Официјално лиценцирани Peppa Свиња стока.Деца Peppa Свиња Облекување Gown.Добиете на вашиот малку piglet ќе сакаат да кас наоколу во оваа симпатична Peppa Свиња облека!Розова облекување gown со сини ленти со везени дизајни на Peppa и најдобар другар Suzy Овци во самовила костими, карактеристики вратоврска половината и големи предни џебови.Заврши ова е печати на Peppa на руно како материјал аспиратор со 3 D уши.Повеќето Пеп-Tastic облекување gown за љубителите на сите омилени Свинче Peppa!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат