• Новак
TowelSelections Мажите Заврши Прилагодливи Памук Тери Спа Бања Туш Салата Покритие

TowelSelections Мажите Заврши Прилагодливи Памук Тери Спа Бања Туш Салата Покритие

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа мажите бања заврши е достапен во широк спектар на бои и е погодна за сите возрасти и телесни типови.Со абсорбента дизајн, оваа дише туш покритие е совршен кога сте надвор од када, базен или сауна.Направени од високо квалитетни памук, оваа мажите заврши крпа е машина перат.Преден џеб.Супер абсорбента туш заврши е двојно stitched за да се обезбеди тоа трае.Тери платно е долго циклуси за екстра апсорпција на вода.Одлично за Бања и Фитнес - Ги удобно во овој мажите туш заврши, кој е идеален за користење на дома после туш, во бањата, или покрај базенот.Тери крпа тело заврши за мажи.Тоа е пред се џеб и да кука и јамка fastener да се прилагоди на вашиот половината големина.Ова нема штета на објектот.Измијте туш заврши одделно од облека.Кука и јамка затворање.Кука и јамка fastener помага да се задржи крпа околу половината.Карактеристики предниот џеб и да кука и јамка fastener затворање.Машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Секојдневен Долг Ракав Фустани, Цветни Печати Ретро Империја Половината Лабава Облека Секојдневен Бохемски

Меки и удобни за вашата кожа во жешките летни day Colors може да биде малку различни во зависност од компјуте

DEN 455.76