• Новак
TowelSelections Мажите Заврши Прилагодливи Памук Тери Спа Бања Туш Салата Покритие

TowelSelections Мажите Заврши Прилагодливи Памук Тери Спа Бања Туш Салата Покритие

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Разноврсна Use - Нашите памук туш покритие е голема за да се заврши себе во секоја прилика.Направен во Турција.Практичен Дизајн - Не само што е удобно и мека, но овој мажите крпа и завиткајте е исто така многу практични.Мажите Туш Заврши - Тери крпа туш и када заврши за мажи.Машина За Миење.Тери платно е долго циклуси за екстра апсорпција на вода.Супер абсорбента туш заврши е двојно stitched за да се обезбеди тоа трае.Има прилагодливи затворање дизајн и 1 голема џеб да ги зачувате на вашиот телефон, копчиња или други елементи, кога ќе се носат туш заврши околу куќата, салата или на базен.Кука и јамка затворање.Ако видите влечат јамка на вашиот, ве молиме да се намали влечат јамка со еден пар ножици.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Турски Памук.Измијте и исушете кука и јамка сврзувачки елементи затворени.Мажите туш и када заврши може да се користи за бања, бања, туш и базен.Тоа е пред се џеб и да кука и јамка fastener да се прилагоди на вашиот половината големина.Кајгана се распаѓа на памучни влакна.Измијте туш заврши одделно од облека.Направени од високо квалитетни памук, оваа мажите заврши крпа е машина перат.Големина на : Мали-Средни | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Преден џеб.Машина перат.Ова тело заврши е дизајниран за удобност и absorbency.Одлично за Бања и Фитнес - Ги удобно во овој мажите туш заврши, кој е идеален за користење на дома после туш, во бањата, или покрај базенот.Ова нема штета на објектот.Абсорбента, меки и удобни.Со абсорбента дизајн, оваа дише туш покритие е совршен кога сте надвор од када, базен или сауна.Карактеристики предниот џеб и да кука и јамка fastener затворање.Совршен Подарок - Мажите туш заврши е совршен подарок за вашите најблиски.Додавање 1/2 чаша бело дестилирана оцет за да ја исплакнете со вода ќе се отстрани било детергент start-up и lint.Кука и јамка fastener помага да се задржи крпа околу половината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Секојдневен Долг Ракав Фустани, Цветни Печати Ретро Империја Половината Лабава Облека Секојдневен Бохемски

Меки и удобни за вашата кожа во жешките летни day Colors може да биде малку различни во зависност од компјуте

DEN 455.76