• Новак
Томи Hilfiger Мажите Адаптивни Квартал Zip Sweatshirt со Проширена Патент се Повлече

Томи Hilfiger Мажите Адаптивни Квартал Zip Sweatshirt со Проширена Патент се Повлече

DEN 1173.36

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Дизајниран со и за лица со disabilities.Zip затворање со продолжен патент се повлече им овозможува на носителите на zip и да ја отпакувате со една рака.Sleeve 34.5" центар врати во ткаенината.Должина 28" висока точка рамо до полите.Откачи од сериозно мека памучна, нашата нова порака половина-zip слоеви како шампион.Носат под најлон вест и поп јака за додаде карактер.Дел од нашите Адаптивни Колекција, со цел за олеснување на облекување во класичен Томи стил.Томи Hilfiger мажите sweatshirt.Нашиот четврт-zip sweatshirt разноврсна боја со проширена патент се повлече е вашиот нов go-to слој.Дел од нашите Адаптивни Колекција, со цел за олеснување на облекување во класичен Томи стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Спортски Тренингот Шорцеви Смешно Писмо за Печатење Задник Кревање Еластичен Појас Секси Кратки Слаби

Drawstring затворање.01" Должина : 31.01"Големина : XL Половината : 76cm / 29 ❁Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат ил�

DEN 28.32