• Новак
adidas Оригинали Деца' Мики и Пријателите Tee

adidas Оригинали Деца' Мики и Пријателите Tee

DEN 310.56

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Децата' tee за сите-ден удобност.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Ребрести crewneck за класичен изглед.Службен Дизни лиценциран производ.Соработка помеѓу adidas Оригинали и Дизни, ова деца' т-маица е инспириран од спојот на хип хоп и уметноста.Тоа покажува исклучи повеќе графика на Дизни Мики на предната страна.Мека памучна обезбедува сите-ден удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат