• Новак
WheelSpinAddict Мажите C4 Corvette T-Shirt

WheelSpinAddict Мажите C4 Corvette T-Shirt

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Машина За Миење. 6.1-унца, 100% памук, Двојно-игла вратот, ракави и полите; Просторен Унисекс Одговара Пепел е 99% памук, 1% поли; Спорт Греј е 90% памук, 10% поли; Темно Хедер е 50% памук, 50% полиестер Декорација тип : Digital Print.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат