• Новак
Среќен Цреша Момчиња Деца Класичен Снег Лигавче Ски Snowsuit, Невидливи Патент Нога Отвори за Пелена Промени од 6 Месеци-3 Години

Среќен Цреша Момчиња Деца Класичен Снег Лигавче Ски Snowsuit, Невидливи Патент Нога Отвори за Пелена Промени

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Многу од нашите јакни и панталони се лесни, но супер е топло, па лесно можете да stow нив и патување каде и авантура ќе ве однесе.Материјал - Школка & Надеж : Полиестер / 80% Надолу.Копче затворање.Карактеристики - Водоотпорен Windproof ткаенина, Кожа-пријателски материјал.Панталони се изолирани со возвишени goose за легендарниот топлина без тежина.НеБистаCrotchДолжина-се Препорачува височина.Совети : Нормално, висина е подобро референца од возраста во изборот на точниот големина. -18-24 Месеци-10028.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат