• Новак
Sphynx Ќелави Мачка Облека Есен, Зима и Топло, Памук, Дуксери Круг Вратот без Ракави Мека Вест Pullover Миленичиња Облека за Мачка Sphynx Мачка Пижами

Sphynx Ќелави Мачка Облека Есен, Зима и Топло, Памук, Дуксери Круг Вратот без Ракави Мека Вест Pullover Миленичиња

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

На"Мора да се Има"Дневни костими палто за Ќелави Мачка.Без заштити од Мачка влакна, Sphynx ќелави мачка е многу осетлива на температура и лесно да се повреди.WQCXYHW Милениче Дизајнирани маици Изработени од Мек и Анти-Алергија Памук,Совршен за Sphynx Мачка.Толку Висок Квалитет Памучна Облека се доста е потребно да се заштитат и подобрат нив.Совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Peterbald Мачка и други.Оваа Мачка sweatshirt е лесно да се повлече и полетување.Soft & Кожата-Пријателски,Лесни, удобно, топло и меко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Секојдневен Долг Ракав Фустани, Цветни Печати Ретро Империја Половината Лабава Облека Секојдневен Бохемски

Меки и удобни за вашата кожа во жешките летни day Colors може да биде малку различни во зависност од компјуте

DEN 455.76