• Новак
YFZSJ Облека Шини,Метални Тешки-Должност Облека Дисплеј Багажник,Мулти-Цел Виси Облеката Багажник, Погоден за Облека, Бутици/Gold / 350cm

YFZSJ Облека Шини,Метални Тешки-Должност Облека Дисплеј Багажник,Мулти-Цел Виси Облеката Багажник, Погоден

DEN 1929.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ние цврсто веруваме дека треба нашите производи и сигурност.Овој ѕид-монтирани закачалката е изработена од издржлива метална цевка рамка, па може да се стави многу облека на неа без да се грижиш за телесната тежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат