• Новак
Homeriy Облека да Застане Чевли Рек Чување Полиците со Тркала за Дома Материјали за Дневна Соба и Спалната соба соблекувалната

Homeriy Облека да Застане Чевли Рек Чување Полиците со Тркала за Дома Материјали за Дневна Соба и Спалната

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се соберат и расклопување, лесна инсталација, стабилна и центарот на гравитацијата, не е лесно да се нарушат.Усвојување на научни дизајн, силна носивоста, ова решетката може да се одржи повеќе облека, палта,чевли итн.Модерниот стил, едноставен и елегантен дизајн носи опуштено и удобно естетски, кој е совршен за вашата ходникот, пред вратата, дневна соба, спална соба и во соблекувалната.Овој грб решетката се направени од квалитетен материјал, силни и издржливи.Таму се тркала на дното за лесно движење.Добар избор за да се организира влезот, кревет соба или влезната врата на куќата.Карактеристики : Лесно да се соберат и расклопување, лесна инсталација, стабилна и центарот на гравитацијата, не е лесно да се нарушат.Модерниот стил, едноставен и елегантен дизајн носи опуштено и удобно естетски, кој е совршен за вашата ходникот, пред вратата, дневна соба, спална соба и во соблекувалната.Усвојување на научни дизајн, силна носивоста, ова решетката може да се одржи повеќе облека, палта,чевли итн .Овој грб решетката се направени од квалитетен материјал, силни и издржливи.Таму се тркала на дното за лесно движење.Добар избор за да се организира влезот, кревет соба или влезната врата на куќата.Спецификација : Предмет Тип : Грб Rack Material : plastic Color : црна/бела(изборен)Големина : Прибл. 55*42*150cm Package Вклучувајќи : 1 * Грб Решетката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Облека Багажник, Ѕид-Монтирани Монтажни Ретро Метални Облека Железнички, Црвено Бакарна Облека Дисплеј Багажник,

★★★Цврсти и издржливи : На закачалката е изработена на здрав црн malleable леано железо.Може да се стави мн�

DEN 1824.00

Виси Облеката Управување со Полици,Индустриски Цевки Облека Решетката на Тркала,Тешки Возен Облека Рек - Облека

★Родителдете Облека Рек : Не ја пропуштајте вашата шанса да поседувате како важен дел од нашиот дизајн,

DEN 1024.80

Облека Багажник, да Зачувате Простор Пластични Големи носивоста Дупчење Инсталација Ѕид Монтирани Облека Решетката

Идеален да се користи во бања, wc, спални соби, кујни, ходници, entryways, итн.Можете да висат работи како чадор�

DEN 815.76

DJDLLZY Мулти Слој Машина за Перење Полица со Облека Железнички,Бања Организатор Полица,Мулти-Функција за Складирање

Можете да висат долга облека, како закачалка, и вие само треба да се отстрани врвот полица кога виси долг

DEN 13913.28