• Новак
Предмети за домаќинството долна облека Дисплеј Багажник, Кат-Стои Rotatable Облека Дисплеј Багажник, Градник Складирање Решетката и Чорапи се Прикаже Багажник, Мулти-С

Предмети за домаќинството долна облека Дисплеј Багажник, Кат-Стои Rotatable Облека Дисплеј Багажник, Градник

DEN 7272.00

Достапност
Достапно за нарачка

Избраните материјали : На долна облека дисплеј решетката е направен од високо-квалитет на челични цевки, со висока цврстина, тешки носивоста и не е лесно да се деформира. Широк спектар на употреба : може да се користи за да се откажам долна облека, облека, шалови и додатоци.Метална база има силна товарот капацитет, нема чуден мирис, и лесно да се чисти.Можете да ги користите за да додадете екстра виси и простор за складирање на вашиот облека и долна облека продавници, накит бутици, студиа и други сцени.Можете да поставите оваа складирање rack во било мало средина.На јадицата површината е дизајниран со не се лизга испакнатини, па нема потреба да се грижите за паѓање. Предности : дизајн на rotatable плочата се прикаже рек, совршен 360° производ екранот, може да се комбинираат слободно, подобрување смисла на просторна хиерархија, може да се сместат голем број на облека, направи облека висат на правилен и соодветен начин, го подобруваат декорација ефект на продавницата, и лесно да одговара на Различни стилови.Градници, долна облека, чорапи, додатоци и други производи кои може целосно да се подобри на производот сликата; тоа може да биде повеќе разумно Користење простор, уредни и не неуредна.Име на производ : Кат-стои долна облека дисплеј рек Производ, материјал : железо Боја : црна, бела, златен Големина : 40*40*160cm Број на подови : пет спрата карактеристики на Производот : мулти-слој двострано кука, анти-корозија, анти- ' рѓа, носат-отпорни, лесно да се исчисти поле на примена : низ трговски центри, трговски центри, машка и женска облека продавници, продавници за долна облека, накит продавници Опис на Производот : Користење на високо-квалитетни метал материјал, проширува базата, стабилна структура и долг работен век; Мулти-слој дизајн може да се зголеми бројот на прикажува и да зачувате простор; Целосно подобрување на производот сликата на прикажани елементи, кои се користат да се откажам и да се прикажат градници, долна облека и додатоци; Погоден за комерцијални дисплеи, како што се облека, додатоци, животот додатоци, изложби и специјализирани продавници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Облеката Управување со Полици,Индустриски Цевки Облека Решетката на Тркала,Тешки Возен Облека Рек - Облека

★Родителдете Облека Рек : Не ја пропуштајте вашата шанса да поседувате како важен дел од нашиот дизајн,

DEN 1024.80

Прилагодливи Облека Багажник, Двојно Род Облека Багажник, 2 Ниво Облека Решетката и Облека Багажник, Прилагодливи

[Прилагодливи Облека Рек] На прилагодливи облека решетката може да се прилагоди и вертикално (97"119") и хо

DEN 3599.76

CSDM.AI Облека Камериер Стојат Дрвени Одговараат на Рек Самостојна со Бесење Железнички Идеален за Облека Организатор

★ Кошули и одговараат го задржи својот облик благодарение на широк грб закачалка панталоните ги обезб

DEN 20167.92

YADSHENG Ѕид Монтирани Шапка Рек Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Облека Сушење Рек Организатор Прилагодливи

Ѕидот монтирани да ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор низ вашиот дом ќе го напра

DEN 4963.68

Облека Багажник, LYNICESHOP Тешки Облека Рек, Злато, Железо Облека Кат Облека Екранот Стојат, Закачалка Организатор

Голема Облека Рек : Оваа облека решетката е одлично да се стави дома и во облека продавница, направете ја

DEN 1919.76

Ѕид-монтирани долна облека Дисплеј Багажник, Метал Ѕид-монтирани Градник Складирање Багажник, Мулти-функционални

Долг животен век.Површина е мазна и може да се чистат директно со влажна крпа.На површината се третира с

DEN 4344.00