• Новак
ZQDMBH Облека Опфаќа Облека Облека Организатор Плакарот 3D Одговараат на Заштитник за Фустани, Костуми Палта Јакни Панталони (Големина : 60x50x120cm)

ZQDMBH Облека Опфаќа Облека Облека Организатор Плакарот 3D Одговараат на Заштитник за Фустани, Костуми Палта

DEN 564.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја задржува прашината исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Три-димензионални и целосно транспарентна прашина маска, влага доказ и прашина-доказ.Продавница вертикално да се зачува простор.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Име : Виси Прашина Cover Material : Премиум PEAVColor : Транспарентна printing Size : 60x50x90cm може да се сместат маици, околу 9-10 делови на кошули, за 5-6 парчиња на јакни, џемпери, и одговара; 60x50x120cm може да се сместат околу 7-8 парчиња долги здолништа и панталони, долги надолу јакни, околу 4 -5 парчиња.Ве молиме имајте во предвид : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Blancho Постелнина Преносни Патување Чевли Торба Чевли Складирање Торба Чевли Заштеда На Организаторот Прашина-Доказ

Димензии : 30 х 21 х 14 см(11.8 x 8.3 x 5.5 инчи).Пакетот вклучува : 1 чевли складирање торба.Материјал:Полиестер.Ле

DEN 1044.00

JDJD Облека, Торби Одговараат Опфаќа Оксфорд Одговараат Торба Облека Опфаќа Мажите Одговара Опфаќа Шарени Преносни

[Широка употреба]Облека заштитна маска не само што може да обезбеди добар простор за складирање на ваши

DEN 347.76