• Новак
Облека Покрие Облека Заштитник Одговараат Торба за Чување Патување 5 x 40 + 5 x 47 Здрав Целосна Патент Продавница за Фустани, Костуми Палта - Сет на 10

Облека Покрие Облека Заштитник Одговараат Торба за Чување Патување 5 x 40 + 5 x 47 Здрав Целосна Патент Продавница

DEN 443.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ Оптимална заштита од прашина, нечистотија и штета.Погодна за двете долгорочно складирање и секојдневна употреба. ★ Направени од PEVA, бесплатно на BPA или било каква непријатна миризба. ★ Благодарение на проѕирен материјал, може да се види на прв поглед она што се чуваат во секоја маска. ★ Практично складирање на вашата омилена облека - (зимски) јакни, костуми, кошули, панталони и други сезонски текстил. ★ 2 различни големини се на располагање.Без оглед на тоа големи или мали, сте сигурни да се најде вистинската големина тука. (23.6*39.4" - 23.6*47.2"; 60*100cm - 60*120cm).Боја : Црна Работ - Проѕирен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Облека Торба Расклопуваат, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско

Спречување на облека од брчки, ги дише без посебен мирис.Insulate облека прашина и дамки, и заштита на облека

DEN 184.08

Blancho Постелнина Преносни Патување Чевли Торба Чевли Складирање Торба Чевли Заштеда На Организаторот Прашина-Доказ

Димензии : 30 х 21 х 14 см(11.8 x 8.3 x 5.5 инчи).Пакетот вклучува : 1 чевли складирање торба.Материјал:Полиестер.Ле�

DEN 1044.00