• Новак
Zilink Фустан, Облека, Кеси за Складирање 72-инчен со Јасни Прозорецот и 3 Gusset Фустан Покрие Торба за Долги Вечерни Фустани,Крзнено Палто, Долг Фустан Gown Плакарот Склади?

Zilink Фустан, Облека, Кеси за Складирање 72-инчен со Јасни Прозорецот и 3 Gusset Фустан Покрие Торба за Долги

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дебелина Peva. 【Облека Торба】 долга облека, торби за фустани се изработени од високо квалитетни PEVA материјал, издржлив, перат, лесни, дише и животниот век употреба. 2 инчи поголем од стандардот торба.Здрав и отпорен на вода, одржување на облека свежи и навремено слободни. 【Посилни Патент 】 Ние ги користиме квалификувани 5# најлон патент и додаде горниот и долниот дел патент клип за да се избегне патент се лизга надвор, која работи непречено и силна може да се користи повеќе од 800 пати, не е како повеќето евтини кеси каде патент пауза по само неколку користи. 【Јасно Прозорецот На голема облека, торби за жените фустани 72", исто така, може да се мијат, тоа може да повторна употреба и трае подолго од хемиско чистење кеси. 【3" Gusset додаде, ПВЦ отворање на врвот на торба, чувајте ја вашата омилена облека свежи. 【Флексибилност】 Долга облека, торби за пратилки фустани / дипломирањето gown вклучувајќи 2 buc (24" x 72" x 3"); Идеална должина за костуми, зимско палто, долги фустани, макси фустани, деверуша фустани, долг костим фустани, армијата фустан, grooms tux, tuxedo и сирена се облекуваат и слично, направи да се заборават среди, организатор и простор saver.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JDJD Облека, Торби Одговараат Опфаќа Оксфорд Одговараат Торба Облека Опфаќа Мажите Одговара Опфаќа Шарени Преносни

[Широка употреба]Облека заштитна маска не само што може да обезбеди добар простор за складирање на ваши

DEN 347.76