• Новак
KONKY Облека, Облека Покрие Заштитник, Лесни Плакарот Складирање Кеси Проѕирен Dustproof Водоотпорен Виси Облека Складирање Торба со Целосна Патент & Magic Лента & Рака за Гр

KONKY Облека, Облека Покрие Заштитник, Лесни Плакарот Складирање Кеси Проѕирен Dustproof Водоотпорен Виси Облека

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

PEVA Материјал перат полу-транспарентно облека покриваат, да ги задржи вашите облека свежи и чисти, може да се користи за долго време.По период на употреба, само избришете го со чиста вода да ги исклучите прашина.Вода-Доказ целосна патент и магија лента горниот капак може добро заштита на вашата облека, да се спречи, како што се домашно милениче коса, лесна изложеност, влажност од оштетување облека, чиста за долгорочно чување.Полу-Транспарентно Облека Покрие Можете да најдете на платно удобно и брзо, без отворање на капакот торба.Полу-транспарентно боја може да се заштити вашиот облека од исчезнува ако тоа е обесени во близина на природна светлина.Лесно да се Свитка без тешко рамка во облека покритие што го прави лесно да се свитка и да ги преземе за патување.Погоден за подрум, таванот, плакар, стан, гаража, condo, ученичкиот дом, облека продавница, и театар. 3 Големини се Задоволат Различните Потреби Нови Мали Димензии(11.8*35.4*19.6 инч), Нова Средна Големина(11.8*41.3*19.6 инч) и Нова Голема Големина(11.8*47.2*19.6 инч).Дише водоотпорен PEVA материјал, BPA free и без мирис се обезбеди заштита на животната средина за вашата облека од влага и прашина.Во однос на крпа или Не-плетени облека во плакарот складирање кеси е полесно да се грижи за, може да се користи подолго.Матирано текстура дизајн спречува поради извор на светлина од исчезнува облека.Дише водоотпорен PEVA материјал, BPA free и без мирис се обезбеди заштита на животната средина за вашата облека од влага и прашина.Во однос на крпа или Не-плетени облека во плакарот складирање кеси е полесно да се грижи за, може да се користи подолго.Матирано текстура дизајн спречува поради извор на светлина од исчезнува облека.Колку што има виси род, облека торба може да се спушти слушалката.Тоа може да се користи во cloakrooms, гардероби, закачалки или фаза костим соби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JDJD Облека, Торби Одговараат Опфаќа Оксфорд Одговараат Торба Облека Опфаќа Мажите Одговара Опфаќа Шарени Преносни

[Широка употреба]Облека заштитна маска не само што може да обезбеди добар простор за складирање на ваши

DEN 347.76