• Новак
TJLSS 20pcs/Сет на Мултифункционален Дебели штипки за алишта, апарати за Домаќинство Windproof Клипови, Чорапи и долна облека Одредување Клипови (Боја : Мулти-Обоени)

TJLSS 20pcs/Сет на Мултифункционален Дебели штипки за алишта, апарати за Домаќинство Windproof Клипови, Чорапи

DEN 1792.56

Достапност
Достапно за нарачка

Тежина : 80 грама (g).Материјал : ПП/челик жица.PP материјал : храна-одделение пластика, еколошки и не-токсични, остатокот увери.Опашката анти-пропадна лента дизајн : зголемување на триење при употреба, анти-пропадна не падне.Риби-во облик на дизајнот има големо отворање : устата е не се лизга, ги штити облека од испаѓање, на отворањето достигне 1.5 cm, и се чувствува силата е силна.Тежина : 80 грама (g).Материјал : ПП/челик жица.PP материјал : храна-одделение пластика, еколошки и не-токсични, остатокот увери.Опашката анти-пропадна лента дизајн : зголемување на триење при употреба, анти-пропадна не падне.Риби-во облик на дизајнот има големо отворање : устата е не се лизга, ги штити облека од испаѓање, на отворањето достигне 1.5 cm, и се чувствува силата е силна.Пролетта е угасне и зајакната.Пролетта е специјално обработена : full на еластичноста и durability Package содржи : 20 клипови/bag1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само главните производи се продаваат, други украси не се sold Only главните производи се продаваат, други украси не се продаваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Freedi 12 Компјутери Дрвени Мини Штипки За Алишта Фото Хартија Колче Pin Занает Клип+Јута Кабелот Партија Décor(Печурка)

100% Сосема нов и висок квалитет.Пакетот вклучувајќи 6 стилови прекрасна мини штипки за алишта, секој стил

DEN 530.40