• Новак
Клипови 50XMixed Боја Мини Дрвени штипки за алишта Перење Фото Хартија Колче Клип Облека Иглички Уметнички Занает Клипови - (Боја: Мешана Боја)

Клипови 50XMixed Боја Мини Дрвени штипки за алишта Перење Фото Хартија Колче Клип Облека Иглички Уметнички

DEN 1888.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Мешана Боја.Пакетот Вклучува : 50pcs клипови прозорец.admin Account Id=230609143. Материјал : Дрвени.Големина : 3.5 cm/1.38 инчен, Боја : Шарени.Магнетни : Нема.Карактеристики : Материјал : Дрвени Големина : 3.5 cm/1.38 инчен, Боја : Шарени Пакетот вклучува : 50pcs клипови Објект специфики : Магнетни : No Model број : Дрво Clips Material : Wooden Type : Мемо Клип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100x Сина Дрвени штипки за алишта 4 за Фотографии Разгледница се Прикаже Почетниот Décor Перална Додатоци Оркестарот

Можете да ги користите овие дрвени штипки за алишта за задржување картички, декорација цели, или за свад

DEN 844.32

EuisdanAA Нерѓосувачки Челик Домаќинство Перење Пролет Натоварени Облека Штипки Виси Иглички Клипови 40 Компјутери

Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 40 x Облека Клипови.Име На Производ : Об

DEN 287.76

Голем Стеги Плажа Крпа Клипови Обновливи Пластични Ватенка Клипови Делфин Сонцето Безделник Плажа Крпа Windproof

3 Тие се мали и лесни, таписерии и симпатична, и ќе ви помогне да се одржи плажа крпа и да се спречи тоа од �

DEN 2184.00