• Новак
Само Закачалки Жените Торзото Женски Пластични Виси Манекен Тело Форма Бело - Пакет на (1)

Само Закачалки Жените Торзото Женски Пластични Виси Манекен Тело Форма Бело - Пакет на (1)

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на Жените Големини 5-10. Бела Флексибилни Shatterproof Пластика.Отворете Шупливи Назад.Полиран Хром Вртливата Кука.Се продава во Пакување од (1).Овие Бела Пластика Жената Торзото Форми се економичен и ефикасен начин да ја покажат вашата стока и бански.Овие дами се прикаже форми се многу флексибилни и функција на светла бела завршница дека accentuates деталите на облека прикажува на екранот и им овозможува тоа да биде визуелно привлечен.Овие се прикаже манекен форми се направени од shatterproof пластика и функција полу-круг, отворен за враќање на пластична обвивка која им овозможува на облека за да бидат закачени и synched од назад.Само Закачалки Модни форми се лесно да се облекуваат за прикажување на врвот и на дното стока.Се продава во Пакување од (1) манекен форма.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат