• Новак
Манекен Торзото Возрасни Женски Исклучување на Бела Постелнина Фустан Форма Манекен Торзото Големина на 2-4 со База

Манекен Торзото Возрасни Женски Исклучување на Бела Постелнина Фустан Форма Манекен Торзото Големина на 2-4

DEN 12954.00

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот Манекен Торзото предмети се доставени во врска со 3-10 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. - Off бела боја чиста постелнина женски фустан форма манекен торзото. - Вратот капа вклучени со црна леано железо рициново тркала база. - Целосно pinnable торзото форма. - Одлично за прикажување дами кошули, здолништа, и други додатоци. - Кои се корисни за шиење, прилагодувањето, и прикажување на проекти - Целосно круг со backside Measurements : Биста 33.5"Половината 21.5"Хип 34"Висина 29"Cross Shoulder 14.5"* Облека и додатоци не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат