• Новак
Пластични Чевли Форма 1 x 8 x 12 7/8 (W x D x H)

Пластични Чевли Форма 1 x 8 x 12 7/8 (W x D x H)

DEN 392.88

Достапност
Достапно за нарачка

1" x 8" x 12 7/8" (W x D x H).Направени со styrene за издржливост.Рамно стапало стил е идеален за сандали и чизми.Не оставете ги вашите обувки се прикажува во рецесија.Оваа пластика чевли форма ќе даде сандали на пополнети изглед за да биде атрактивен презентација.Изградена на трајни styrene кои можат да се користат одново и одново.Пластични чевли форма е јасно што го прави речиси незабележливо, кога во употреба.Целокупната мерења се 1" x 8" x 12 7/8" (W x D x H).Овој стан висок пораст чевли форма е совршен за јавањето чизми или гладијатор и други strappy стил сандали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат