• Новак
Машко Торзо Манекен Форма Екранот Биста 39 Градите, Месо Боја (#50R05)

Машко Торзо Манекен Форма Екранот Биста 39 Градите, Месо Боја (50R05)

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висина на торзото : 26.6 Инчи.Рамо сите на патот околу 43", Градите/Биста : 39.5 Инчи.Половината : 29.5 Инчи Колковите : 37.5 Инчи.Полн круг задниот дел на торзото.Види мала дупка под торзото, како и место да навој на завртка во задниот дел на вратот.Направени од високо квалитетни трајни пластика за изработка на овој речиси штета доказ и долготрајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат