• Новак
Ван Heusen Мажите Кратко Sleeve Фустан, Кошула Редовно се Вклопуваат во Оксфорд Цврсти

Ван Heusen Мажите Кратко Sleeve Фустан, Кошула Редовно се Вклопуваат во Оксфорд Цврсти

DEN 432.24

Достапност
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Лесно Нега : Машина перат; без хемиско чистење е потребно.Редовно Одговара : дарежлива намали преку рамењата, градите и половината за вкупно удобност и класичен одговара.Копчето Надолу Јака : порелаксирана се појавува уредни со или без neckwear така можете да се облекуваат неа нагоре или надолу.Градите Џеб : Класичен дизајн има сите ваши essentials.Кратко sleeve оксфорд фустан, кошула совршен за ден-за-ноќ облекување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат