• Новак
Црна, Бела Фудбал Област Килим Тепих на Подот Јога Мат Не-Пропадна Влез Килими за Спалната соба Дневна Соба 4'x5.2'

Црна, Бела Фудбал Област Килим Тепих на Подот Јога Мат Не-Пропадна Влез Килими за Спалната соба Дневна Соба

DEN 2212.80

Достапност
Достапно за нарачка

Поле на Примена : Погоден за сите сезони.Материјал : 100% полиестер,голема површина не се лизга на дното,со анти-лизга и анти-носат цврстина функција,може да се спречи иселувањето и лизгање,тоа е исто така погоден за места со густ сообраќај.Функција : Тоа е супер апсорпција на вода и брзо сушење, одржување на бања област чиста и удобно, и заштита на подот.Со анти-лизга и анти-носат цврстина функција,тоа може да го спречи иселувањето и пропаѓање,и ги задоволуваат секојдневните потреби.Тоа може да бидат сместени во затворени простории и на отворено, кујни, бањи, дневни соби, јадење соби, спални соби, playrooms, јога соби, бебе соби, итн.Ефект на сушење е најдобро.Тоа е против пролизгување и анти-носат цврстина функција, која може да го спречи иселувањето и пропаѓање.Материјал : 100% полиестер, голема површина не се лизга на дното, со анти-лизга и анти-носат цврстина функција, може да се спречи иселувањето и лизгање, тоа е исто така погоден за места со густ сообраќај.Големина : 4'x5.Не присилува надвор.Поле на Примена : На уникатен дизајн ќе ги привлече сите вниманието насекаде.Меки,убави и елегантни тепих додава различна боја во вашиот дом.Ако сакате да се елиминира набори што е можно побрзо, можете да го покрие набори со влажна крпа и благо железо со железо, така што тепих наскоро ќе се врати во неговата оригинална состојба.Мултифункционален Предност : Тоа е супер апсорпција на вода и брзо сушење,го задржува бања област чиста и удобно,и заштитува подот.Вакуум редовно да се избегне контакт со грапав рабови.Големина : 4'x5.Намалување на бучава и одржување на собна температура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тепих Ќебе Матс, се Користи во Семејството Спалната соба Дневна Соба Игра Соба Кат Декорација Ретро Диносаурус

ПРИЈАТНА Или совршен стави дома под кафе на маса, мал јадење сет, во кујна, или entryway, нуди луксузен удобно

DEN 381.84