• Новак
ZUDERXI Мини Мачка/Куче Следење GPS Локатор, Мали Преносни Bluetooth Интелигентни Анти-Изгубени Уред за Luggages/Дете/Милениче, Круг Водоотпорен Bluetooth Аларми Уред (Бела)

ZUDERXI Мини Мачка/Куче Следење GPS Локатор, Мали Преносни Bluetooth Интелигентни Анти-Изгубени Уред за Luggages/Дете/Милениче,

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Ова е многу убаво домашно милениче tracker.Со GPS функција, тоа може да ви каже каде што вашето домашно милениче е во секое време, да се избегне губење на вашето домашно милениче. ★Bluetooth нов 4.0 технологија, многу ниска потрошувачка на енергија, cr2032 копчето батеријата напојување, режим на повеќе од 10 месеци, лесно може да го замени. ★Анти-изгубени алармот, следење GPS уред, remote control авто-портрет.Работи како далечински shutter за авто-портрет, Можете далечински управувач паметен телефон со камерата на вашиот притиснете на наоѓачот копчето. ★Поддршка IOS систем и систем АНДРОИД 4.3 или погоре (bluetooth 4.0 е потребно). ★Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JTD Безжични RF Објект Локатор/Клучни Пронаоѓач со LED Светилка и База за Поддршка. со 4 Примачи Клучни Пронаоѓач-Безжични

Спецификации : Работен Опсег : 100 ft / 30m.On / off прекинувачот се наоѓа на десната страна на испраќачот, кој ви

DEN 527.76