• Новак
SMARTLB Анти-Изгубени Bluetooth Tracker mens паричник , Позиција Рекорд (Преку Телефон GPS), Bifold Вистинска Кожа Мажите Паричници (Brown) (HKQB001)

SMARTLB Анти-Изгубени Bluetooth Tracker mens паричник , Позиција Рекорд (Преку Телефон GPS), Bifold Вистинска

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

За паричник изработка : Мека на допир кожа, издржливи.Ние сме биле ангажирани во паричникот производство за 20 години.Најдете Вашиот Телефон : Едноставно двојно притиснете или држите Паричник копчето на вашиот паметен ознака за да го направи вашиот телефон да ѕвони, дури и ако вашиот телефон е вклучен режим за нечујно.Smart Најдете Мобилен Телефон : Едноставно двоен допир на логото о на smart ознака за да се направи мобилен телефон да ѕвони.Далечински фотографирањето : допирање на логото,, ви овозможува да го користите овој паричник како далечински управувач за преземање на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JTD Безжични RF Објект Локатор/Клучни Пронаоѓач со LED Светилка и База за Поддршка. со 4 Примачи Клучни Пронаоѓач-Безжични

Спецификации : Работен Опсег : 100 ft / 30m.On / off прекинувачот се наоѓа на десната страна на испраќачот, кој ви

DEN 527.76