• Новак
Opry 77786 Ножици, Метал, Црна, 22.5 cm

Opry 77786 Ножици, Метал, Црна, 22.5 cm

DEN 946.80

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Може да се користи универзално во домот, шиење студио или занает соба.Робустен ножици имаат микро-заби, што ги прави планирам безбедно преку ткаенина.Погоден за лево и десно раце корисници.Идеален за сечење различни ткаенини.Овие Opry ножици со титаниум слој може да се користи универзално во домот, шиење студио или занаети.На стабилна ножици имаат микро заби, што ги прави планирам безбедно преку ткаенина.На Opry ножици се 22.5 cm долги и погоден за лево и десно раце корисници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат