• Новак
LAJA УВОЗОТ Бренд Ирис Микро Dissection Лабораторија Остри Ножици, Криви, 4.5 (11.43 cm) Глоба Точка, од Нерѓосувачки Челик (Пакување од 3)

LAJA УВОЗОТ Бренд Ирис Микро Dissection Лабораторија Остри Ножици, Криви, 4.5 (11.43 cm) Глоба Точка, од Нерѓосувачки

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.Autoclaveable, Passivated, ' Рѓа Слободни.Овие убави, Криви остри ножици се идеални за детални парична казна ткиво отстранување.нерѓосувачки челик.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок степен на прецизност и флексибилност при спроведувањето на клиничките постапка.Стил : Пакет од 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ножици Високо-Ефект, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Канцелариски Простор;Индустрија;Хотел;Облека;Сечење;Трговски

На изглед дизајн на ножици е убава, твоите раце, се чувствува удобно.Површината е врежан со змеј и феникс

DEN 168.24

CYHO Ножици Фирма,Сјајна, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Канцелариски Простор;Индустрија;Хотел;Облека;Сечење;Трговски

Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да се деформира, лесен за чистење.Ножици ножот е остар, кој

DEN 321.60