• Новак
Остри V облик на Гумена Лента Ножици Дрво DIY Подарок за DIY Работа Пријателите и Семејството за Мебел Столар лента за пребарување на смолкнување

Остри V облик на Гумена Лента Ножици Дрво DIY Подарок за DIY Работа Пријателите и Семејството за Мебел Столар

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

Жица ритам може да се намали Десен Агол форми по желба кога е потребно.Доста лесно и брзо.Лесен за складирање и транспорт со заклучување на уредот, лесно да се затвори и да се отвори, безбедно и практично, ти нема потреба да се грижите за тоа што случајно се изгребани од страна на ножот.Челик материјал обезбедува долг живот на scissorsl, висока цврстина, висока јачина, остар и издржливи.Широко се користи за сечење на вратата и прозорецот гумени ленти.Удобен зафат е изработен од екстра дебели челик и се покриени со гума,тврда,не се лизга и удобно да се одржи.Време и труд заштеда, нема рака замор, за долгорочна употреба.Остри V облик на Гумена Лента Ножици Дрво DIY Подарок за DIY Работа Пријателите и Семејството за Мебел Столар лента за пребарување shear Features : 100% сосема нов и висок quality Steel материјал обезбедува долг живот на scissorsl, висока цврстина, висока јачина, остар и издржливи.Лесен за складирање и транспорт со заклучување на уредот, лесно да се затвори и да се отвори, безбедно и практично, ти нема потреба да се грижите за тоа што случајно се изгребани од страна на ножот.Удобен зафат е изработен од екстра дебели челик и се покриени со гума,тврда,не се лизга и удобно да се одржи.Време и труд заштеда, нема рака замор, за долгорочна употреба.Жица ритам може да се намали Десен Агол форми по желба кога е потребно.Доста лесно и брзо.Широко се користи за сечење на вратата и прозорецот гумени ленти.Спецификација : Материјал : Алуминиум Steel Product Големина : 18.5x10.5cm/7.28x4.13inches Package Вклучува : 1 x 90 степени Гумена Лента Shearnote : ве Молиме оставете порака за грешка од 0-1cm поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Material:
Alloy Steel
Product Size:
18.5x10.5cm/7.28x4.13inches
Package Includes:
1 x 90 Degree Rubber Strip Shear
note:
Please allow an error of 0-1cm due to manual measurement.

Со стоката дадена додека купуваат